כתובת: נחל כזיב 22, כפר יונה    משרד: 09-7883990    נייד: 052-898-0005‬    מייל: haim@nasiarc.co.il
our works

פרויקטים

אירופאי קלאסי – הסגנון האירופאי יתאים למי שמעדיף את המראה המעוטר על פני החלק והמינימליסטי.  הצורות והעיטורים המאפיינים אותו התפתחו סביב הפולחן הדתי שהיה באירופה, הן שמשו את מבנה הכנסיות שעוטרו בקשתות רחבות ובעיטורים הבולטים על שטח המבנה.

עם זאת, ניתן להבחין בפשטות וגמישות בעיצוב המבנה עצמו, המשמש מעין קונטרה לעיטורים שמסביב.

טוסקנה – המאפיינים המרכזי של הטוסקנה הוא השימוש באלמנטים קלאסיים שמזכירים מעט את הסגנון האירופאי ומשלבים גם עיצובים מודרניים חלקים יותר. כך למשל, הציפוי יהיה מאבן טבעית כמו גיר או שיש, אך העיצוב יהיה משולב באלמנטים מודרניים.

אז אם אתם אוהבים את הסגנון המודרני, אך עדיין יש לכם רגשות לסגנון אירופאי, הטוסקנה הוא שילוב מצוין עבורכם.

מודרני – זהו הסגנון הנפוץ מאוד כיום. הוא מתאפשר הודות לשיטות הבנייה וההתקדמות שחלה בתחום. המאפיינים הם שילוב של זכוכית בעיצוב, אלומיניום וכמובן מינימליזם. העיצוב המודרני אינו אוהב קישוטים וככזה הוא מעדיף עיצובים נקיים ופשוטים תוך מתן דגש על חללים רחבים וסימטריות.

מסחרי – מכירים את בנייני המשרדים הגבוהים? הכירו, זהו הסגנון המסחרי. העיצוב משדר תועלתנות מבחינת ניצול המקום, ללא עיצובים מיותרים, ובקיצור, לעבודה באים בשביל לעבוד. מה שמתבטא מאוד בעיצוב זה יכולות הבניה המתקדמות של היום, כמו השימוש המרובה בפלדה וזכוכית.

עתידני – זהו סגנון מעניין מאוד. העיצוב מתאפיין בקווים הנמתחים לכל אורך המבנה, צורות וקצוות מחודדות. את הסגנון הזה תוכלו לראות יותר במיזמים ציבוריים כדוגמת אנדרטאות וקשתות שנבנות בצורות מעניינות עם טכניקות בנייה מודרניות, אך פחות בבתים פרטיים.

מבנים ציבוריים – למעשה, אין סגנון מסוים המאפיין מבנים ציבוריים מלבד אי אלו קווים כלליים. יש מבנים בהם ינתן הדגש על תועלתנות המבנה והעיצוב יראה בהתאם. לא מעוטר, לא מינימליסטי אלא כזה שמתאים את עצמו לצרכי המבנה, כמו בית ספר למשל.

לעומת זאת, ישנם מבנים ציבוריים שהדגש ניתן דווקא על העיצוב. כמו למשל, אודיטוריום, אולם אירועים, וכדומה. במבנים הללו העיצוב יהיה שיקול מרכזי ויקבע אף את צורת המבנה כולו.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו:

פניה מהירה

לתיאום פגישת תיכנון ראשונית